Новини

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»
Українські фахівці у сфері ментального здоров'я будуть навчатися за сучасними світовими стандартами

Про це домовились учасники навчального візиту до США, що був організований проєктом USAID Ukraine - USAID Україна Розбудова стійкої системи громадського здоров’я на підтримку Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська.

Під час подорожі у Філадельфії та Вашингтоні відбулися зустрічі з представниками американських університетів: Temple University, University of Pennsylvania та Drexel University.

Американська сторона висловила готовність допомагати у підготовці лікарів-психіатрів, психологів та соціальних працівників.

Виклики сьогодення потребують впровадження сучасних освітніх стандартів, навчання фахівців на засадах доказових практик. Адже нинішні здобувачі освіти, хто зараз опановує знання у сфері медицини, психології або соціально-поведінкових наук, у найближчому майбутньому надаватимуть допомогу тисячам українців, які отримали під час російської військової агресії травматичний досвід.

Окремих домовленостей досягнуто представниками Координаційного центру з психічного здоров'я при КМУ щодо проведення спільних досліджень і наукових публікацій у сфері ментального здоров'я.

Адже Україна сьогодні має унікальний досвід долання кризи, відновлення і небувалих проявів стійкості українського народу.

Учасниками навчальної подорожі стали представники Координаційного центру з психічного здоров’я при КМУ, Центр громадського здоров’я України Міністерство охорони здоров'я України, Чернігівської, Житомирської, Закарпатської, Одеської обласних військових адміністрацій, Чернівецького, Івано-Франківського, Вінницького, Тернопільського центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

#тияк
Made on
Tilda