Новини

Заходи щодо запобігання поширення Covid-19

УВАГА!!!
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ТА м.ХУСТ 

У зв’язку із введенням на території України карантинних заходів на період з 12.03.2020 по 03.04.2020 року та з метою профілактики поширення захворювань спричинених вірусом COVID-19 (Постанова КМУ 211 від 11.03.2020 року) адміністрація КНП «ХЦПМСД» прийняла рішення введення карантинних заходів з 17.03.2020 по 03.04.2020 р., ТОБТО зміна порядку роботи сімейних лікарів КНП «ХЦПМСД» у вигляді ведення консультативних прийомів в ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ для безпеки наших пацієнтів.

Протягом карантину ви зможете отримати будь-яку консультацію щодо власного здоров’я, а також електронний рецепт на необхідні медикаменти за державною програмою «Доступні ліки» в телефонному режимі . ПОВІДОМЛЯЄМО, що прийоми лікарів з 15.00 до 18.00 год к.ч. – ВІДМІНЯЮТЬСЯ буде присутній лише один черговий лікар .

ПРОСИМО ПОСТАВИТИСЯ З РОЗУМІННЯМ І БЕЗ ЯВНОЇ ПОТРЕБИ УТРИМАТИСЬ ВІД ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ МАСОВОГО СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ В ТОМУ ЧИСЛІ МЕДИЧНИХ !

В разі, якщо Ваш стан дійсно погіршився і потребує консультацію лікаря просимо БЕСПОСЕРЕДНЬО з лікарем узгодити в телефонному режимі .

ЯКЩО ВИ ПРИЇХАЛИ ІЗ ЗАКОРДОНУ ПРОСИМО ВАС САМОІЗОЛЮВАТИСЬ !!!
НЕ ПАНІКУЙТЕ ОСКІЛЬКИ СТРЕСОВИЙ СТАН СПРИЧИНЕНИЙ ПАНІКОЮ МОЖЕ ОСЛАБИТИ ВАШ ІМУНІТЕТ!!!!
ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!


 З повагою 
Адміністрація КНП «Хустський центр ПМСД»
Made on
Tilda